دشوار اسلام گلوله خودکشی اسلام آباد

دشوار: اسلام گلوله خودکشی اسلام آباد اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران

مشاوران املاک مناطق مصرفی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می‌کنند که به علت زیاد کردن قیمت نامتعارف فایل‌های فروش از سوی سازندگان، خریداران مصرفی نسبت به آخ

قیمت آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران

قیمت آپارتمان در مناطق متفاوت تهران

عبارات مهم : بازار

مشاوران املاک مناطق مصرفی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می کنند که به علت زیاد کردن قیمت نامتعارف فایل های فروش از سوی سازندگان، خریداران مصرفی نسبت به آخرهای سال گذشته از بازار عقب نشینی کرده اند.

به گزارش دنیای اقتصاد به دنبال شروع تحرکات تازه بازار مسکن در آخرهای سال گذشته، سمت عرضه بازار با آشکار شدن نشانه های دوره رونق تازه به تدریج قیمت های پیشنهادی خود را زیاد کردن دادند. در این میان رشد معاملات در مناطق متفاوت شهر به خاص مناطق مصرفی(منطقه چهار و پنج) موجب شد تا سمت عرضه به طمع کسب سود حداکثری، قیمت های پیشنهادی خود را در یک روند نامتعارف به طور ناگهانی زیاد کردن دهند.

اما ادامه این روند در ماه های نخستین امسال موجب شد تا تعداد زیادی را متقاضیان مصرفی به علت ناهمخوانی قیمت های پیشنهادی و توان خرید آنها، از بازار عقب نشینی کنند، به خاص آنکه بخشی از فروشندگان علی رغم قیمت های پیشنهادی اعلام شده، هنگام معامله بازهم قیمت بالاتری را به طرف برابر ارائه می کنند. به گفته مشاوران املاک در صورتی که روند قیمت گذاری مالکان همچنان در ماه های پیش رو ادامه داشته باشد باید منتظر بود که بازار مسکن در همین امسال مجددا به یک دوره رکود بازگردد.

قیمت آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران

این در حالی است که کارشناسان و مشاوران املاک توصیه می کنند اعلام قیمت های پیشنهادی متعارف می تواند به نفع هر دو طرف معامله باشد. در جدول نبض بازار امروز قیمت های پیشنهادی آپارتمان های مسکونی درمناطق متفاوت شهر ارائه شده است که بخشی از آنها از سطح میانگین قیمت ها در منطقه بالاتر است.

واژه های کلیدی: بازار | عقب نشینی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz